Waalderstraat: tot eind november werk aan riolering, afsluiting tussen rotonde Bernhardlaan en Witte Kruislaan
In de Waalderstraat plaatsen we een nieuw regenwaterriool. Het gaat om het gedeelte vanaf de Wilhelminalaan (nabij Albert Heijn) tot aan de Jan Ayesloot/Georgiëweg. Het werk gebeurt in fases en duurt tot eind november 2025.
Afsluiting tussen rotonde Bernhardlaan en Witte Kruislaan
De Waalderstraat is afgesloten voor alle verkeer tussen de rotonde Bernhardlaan en de Witte Kruislaan. Ook de Burgerhoutstraat is volledig afgesloten voor doorgaand verkeer tijdens de werkzaamheden. De Witte Kruislaan is afgesloten van huisnummer 22/29 t/m 32/37.
De afsluitingen gelden ook voor fietsers en voetgangers.
Automobilisten kunnen parkeren op het parkeerterrein op de hoek Waalderstraat/Bernhardlaan (nabij de rotonde). Via een alternatieve wandelroute kunt u vervolgens richting de supermarkt en het centrum lopen.
Lees verder op de projectpagina
Op de projectpagina Waalderstraat Den Burg – Texel leest u meer over het werk aan de Waalderstraat. Bijvoorbeeld over de fases die nog zullen volgen en de precieze planning.